Didžiosios organizacijos sustabdė savanorių pagalbai Ukrainai registraciją: kaip dar galima padėti?

Pastarųjų savaičių įvykiai Ukrainoje ne vieną paskatino savanorystei. Į didžiausias organizacijas savanorių užsiregistravo tūkstančiai ir šiandien dauguma didžiųjų NVO naujų savanorių registraciją yra sustabdžiusios.

 

Ar tai reiškia, kad savanorystės poreikis yra visiškai patenkintas? Anaiptol.

 

Dalijamės keliomis idėjomis, kaip prisidėti prie pagalbos Ukrainai.

 

Šiandien itin aktuali tikslinga pagalba mažesnėms organizacijoms

 

Mažesnės, ypač regionuose veikiančios organizacijos, vis dar laukia pagalbos. Šiuo atveju, reikalingi specialieji įgūdžiai (logistikos, vairavimo, rusų ar ukrainiečių kalbų žinios).

Kaip jas rasti?

Paprasta! Užsukite į SAVA platforma ir kalendoriuje atraskite visas siūlomas galimybes. Tikėtina, savanorystės vietą rasite dar tai pačiai dienai!

 

Pagalba pažeidžiamoms visuomenės grupėms

 

Esant sudėtingai tarptautinei situacijai, savanoriška pagalba išlieka itin svarbi ir visoms pažeidžiamoms visuomenės grupėms – senyvo amžiaus žmonėms, vaikams iš socialiai remtinų šeimų, pabėgėliams, benamiams.

Šiuo atveju svarbus net ir trumpas pokalbis ar kartu praleistas laikas. Visa tai padeda mažinti nerimą ir prisideda prie stabilesnės pažeidžiamų grupių savijautos.

 

Savanorystės galimybių atsiranda kasdien: sekite naujienas

 

Svarbu pastebėti, kad šiandien savanorystės poreikis yra didžiulis ir naujų galimybių savanoriauti atsiranda kasdien.

Jeigu norite prisidėti, sekite naujienas ir naujas veiklas SAVA platformoje –  ją nuolat atnaujiname ir papildome aktualiausia informacija.

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!