#FBLive: Verslo savanorystės naudos NVO sektoriui

lapkričio 25 d. 10:00 SAVA PLATFORMA FB paskyroje junkitės į atvirą transliaciją – pokalbį apie sėkmingas bendradarbiavimo su verslu patirtis ir ko reikia, kad tos patirtys būtų geros?

Kviečiame nevyriausybinių organizacijų atstovus registruotis į mokymus! Nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimas su verslu savanorystės projektuose akivaizdžiai skiriasi nuo ilgalaikių savanorių vadybos. Neretai NVO nėra linkusios investuoti į šio santykio stiprinimą dėl įvairių priežasčių susijusių tiek su įgūdžiais, tiek su resursais.

Tačiau verslo savanorystė neabejotinai gali atnešti papildomos naudos, kuri nebūtinai yra susijusi su vienadiene veikla, bei NVO misijos ir idėjos skleidimu.


Šio webinaro metu sužinosite:
– Kaip savanorystė gali tapti tiltu į finansinę paramą, bei kurti ilgalaikius įgūdžių dalinimosi projektus;
– Kaip verslo savanorystė gali tapti puikia galimybe nevyriausybinėms organizacijoms tyrinėti socialinio verslo aspektus ir stiprinti bendruomenės ryšius;
– Kaip savanorystė yra susijusi su finansine verslo parama (gerieji pavyzdžiai)
Webinaro metu verslo atstovai dalinsis savo patirtimi, kokią galią turi jų darbuotojai savanoriaudami ir įtraukdami nevyriausybines organizacijas į socialiai atsakingo verslo strategijas.BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA – https://forms.gle/9rmCz8ZvigJ5Z22b8
Instrukcijos dėl dalyvavimo online mokymuose visiems užsiregistravusiems bus atsiųstos renginio išvakarėse, kad nepasimestų tarp laiškų. Todėl prašome teisingai nurodyti savo el.paštą.

Kalbėsimės su Jurgita Ribinskaitė-Glatzer – VšĮ Geri norai vadove, Justina Babušyte Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba – Maltiečių savanorystės eksperte, su Dovile Kovalskyte – Maisto banko verslo partnerysčių vadove, ir Ieva Rukavičiūte – Cognizant paslaugų tiekimo vadove.

Laukiame prisijungiant!

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!