Startuoja naujas pažinčių formatas – verslo įmonės ir NVO

Matchmaking’as įprasčiau B2B kontekste arba.. na pasimatymuose ???? Šį kartą tai buvo visai naujas kampas – matchmaking NGO2Business! Įkvėptas mūsų bičiulių ir partnerių Samen voor Eindhoven, matchmaking renginyje susitiko įmonės ir NVO atrasti prasmingos abiems pusėms savanorystės.

Visuomenėje apstu skaudulių, kurių sprendimas iš pirmo žvilgsnio reikalauja vien investicijų, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje prisideda ne tik prie BVP, bet ir kuria saugesnę, atsparesnę visuomenę, kurioje žmonės nebijo „kitokio“, jaučiasi ramiai pažinodami įvairius jos narius ir problemas, mokosi pasirūpinti vieni kitais.

Vaikų svajonės, Socialinis Sufleris, Trys paršeliai, Už švarią Lietuvą!, EKODAIKTAI ir Sidabrinė linija taip pristatė savanorystės idėjas, kad po susitikimo visi buvome šiek tiek pakylėti, įkvėpti ir jau raitojomės rankoves! Ačiū už jūsų entuziazmą, pastangas, atkaklumą, jūsų visų dėka esame gražesnė, jaukesnė visuomenė.Jei jūsų įmonė ruošiasi įsitraukti į savanorystę, junkitės į SAVA platforma jau dabar, daugybė organizacijų laukia www.savaplatforma.lt.

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!