1
SAVA platforma, bendradarbiaudama su pasauliniu nevyriausybinių organizacijų tinklu „Points of Light“ ir „Ignitis grupe“, balandį skelbia gerų darbų ir savanorystės mėnesiu bei kviečia jungtis prie gerų darbų judėjimo IŠVIEN.
4 1
3 1

Jungtis prie gerų darbų judėjimo IŠVIEN ir savanoriauti galite visą balandžio mėnesį! Prisiregistravę prie SAVA platformos www.savaplatforma.lt, rinkitės iš daugybės skirtingų savanoriškų veiklų, tinkamų savanorystei ir su draugais ar šeimos nariais. 

1 1
ffff

Dalinkitės savo istorijomis ir kvieskite jungtis kitus prie IŠVIEN gerų darbų judėjimo savo socialinėse paskyrose, žymėdami #išvien ir #savanoriaukLietuvoje

6 1

Ketvirtus metus iš eilės gamtosauginio projekto „Naturalit“ komanda, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba ir saugomų teritorijų direkcijos kviečia savanoriauti saugomose teritorijose. Dominančią teritoriją ir veiklą galima greitai bei patogiai atrasti, naudojantis interaktyviu žemėlapiu.

Registruokitės ir rinkitės veiklas visą balandžio mėnesį

Valstybinių miškų urėdija, Aplinkos ministerija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras kviečia į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“ – kelių dešimčių metų tradicija tapusią medžių sodinimo šventę, suburiančią visus – suaugusius, vaikus, bendruomenes, įmones ir organizacijas. Šiemet miškasodis kviečia švęsti Lietuvos dainų šventės šimtmetį ir pasodinti medžius 100-e Lietuvos girių. Susitinkame girioje?

Registruotis adresu https://registracija.vmu.lt/  

miskasodis web 768x768 1

Apie mus

.

Geltonas suolis - baltam

VšĮ „Sava Visiems“ – ne pelno siekianti organizacija, kuri technologijų pagalba sukuria sąlygas efektyviai savanorystei. Sujungiame pilietinės visuomenės organizacijas su verslo įmonėmis ir žmonėmis, norinčiais savanoriauti, pasitelkdami SAVA Platformą.

Dalinkitės #isvien savo socialiniuose tinkluose!

SUSISIEKITE

info@savaplatforma.lt arba tel. nr. +370 618 72091/ +370 665 55993

MŪSŲ AKIMIRKOS