Įvyko pirmieji NVO skirti mokymai

Mokymai skirti NVO

Balandžio 21 dieną įvyko pirmieji SAVA platforma NVO skirti mokymai. Džiaugiamės renginio sėkme ir galimybe skleisti žinią apie santykius tarp verslo ir NVO, apie rizikas ir galimybes.

Mokymus vedė didžiulį žinių ir patirties bagažą turinčios lektorės

Mokymų sėkmė neatsiejama nuo lektorių žinių bagažo ir pasirengimo. NVO skirtus mokymus puikiai vedė Justina Babušytė ir Žavinti Pašiulevičė.

Justina Babušytė yra Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorystės procesų vadovė, supervizorė, SAVA platforma įkūrėja, verslo savanorystės konsultantė ir mokymų vadovė, turinti daugiau nei 10 metų patirties darbe su savanoriais ir savanorystės procesais įvairiuose kontekstuose. 

Tuo tarpu Žavinta Pašiulevičė yra socialinio darbo magistrė, „Savanorystės verslui“ bendraįkūrėja, tinklaraštininkė, projektų vadovė ir komunikacijos bei lėšų telkimo specialistė, turinti didelę patirtį tiek nevyriausybiniame, tiek biudžetiniame, tiek verslo sektoriuose.

Kaip atrodė renginys?

Mokymai prasidėjo keliais susipažino ratais. Kiekviena organizacija pasidalino savo patirtimi su verslu, pasidalijo, kodėl jiems svarbu užmegzti ryšį su įmonėmis. 

Po pirmosios renginio dalies dalyviai vaišinosi labai skaniais pietumis. Buvo smagu stebėti, kad jau po pirmos dalies prie pietų stalo rišosi naujos draugystės. Visi dalyviai labai drąsiai bendravo vieni su kitais, dalijosi savo kontaktais, patarimais ir patirtimi.

Antroji renginio dalis buvo orientuota į įmones ir verslus. Dalyviai aiškinosi, koks yra santykis tarp verslo ir NVO, dalijosi, kokią vertę verslui teikia savanorystė. Mokymų metu dalyviai daugiau sužinojo apie įmonių lūkesčius NVO ir kokios bendradarbiavimo formos gali būti, kaip organizuoti įmonių savanorystę kokybiškai bei kokia viso to nauda. 

Siekiant dar labiau įtraukti dalyvius, buvo paruoštos ir praktinės užduotys, kurios dažniausiai vyko grupelėse. Tokiu būdu dalyviai dar geriau galėjo vienas kitą pažinti.

Trečiojoje mokymų dalyje buvo kalbama apie komunikaciją.  Dalyviai sužinojo, kaip komunikuoja didieji verslai, gavo naudingos informacijos, kokius namų darbus reikia pasidaryti prieš pradedant rašyti įmonei ir sužinojo kur ir kaip ieškoti verslo įmonių. Paskutinės užduoties metu dalyviai savo grupelėse turėjo parašyti netikrą laišką verslo įmonei, kuriuos mūsų mokymų vadovės pakomentavo. 

Po mokymų dalyviai dalinosi nuoširdžiais ir gražiais komentarais. Kelių NVO atstovai minėjo, kad po šių mokymų jau turi ateities planų, kaip panaudos gautą informaciją, susistemino savo mintis ir įgavo drąsos rašyti verslo įmonėms.

SAVA platforma komanda dėkoja renginio dalyviams ir kviečia norinčius dalyvauti kituose mokymuose

SAVA komanda nuoširdžiai džiaugiasi žmonių nuoširdumu, susidomėjimu ir aktyvumu. Esame labai laimingi, kad susirinko nemažai NVO. 

Beje, skubame priminti, kad gegužės 12d. mokymai vyks dar kartą, tad kviečiame visus, norinčius dalyvauti, registruotis!

SAVA platformos komandos vardu dėkojame šioms renginyje dalyvavusioms NVO:

 1. LPF SOS Vaikų kaimų draugia
 2. Visuomeninė organizacija „Senjorų pasaulis“
 3. Active Youth
 4. Lietuvos Junior Achievement
 5. Želkūnų kaimo bendruomenė
 6. Maisto bankas
 7. Lietuvos sakaliukų sąjunga
 8. Padėk Pritapti
 9. MNPVS Šv. Kryžiaus namai socialinis centras
 10. Neries regioninio parko direkcija
 11. Lietuvos Raudonasis Kryžius
 12. Lietuvos Caritas
 13. Všį Verslas ar menas
 14. Všį Supermenai
 15. Všį Tapk Laisvas
 16. Šiaurės Lietuvos kolegija
 17. Všį Pilietiškumo ugdymo akademija
 18. Všį Orūs namai

Ir AČIŪ sakome „Corner Hotel“ už galimybę mokymus rengti Jūsų viešbutyje  ir vaišintis pietumis.

Mokymai skirti NVO

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!