v04 KARTU savanorysteje FB event cover 1920x1080px scaled

Tarptautinės savanorių dienos šventė 2023 m. gruodžio 4 d.Vilniuje!

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei VšĮ „SAVA visiems“ surengė savanorių ir savanorystės pagerbimo renginį „KARTU savanorystėje“. 

 

Renginio metu buvo apdovanojami savanoriai ir organizacijos už nuopelnus trijose nominacijose: 


1. Metų savanorystė – „Už įkvėpiantį savanorių įsitraukimą, atliepiant nuolatinius visuomenės poreikius“ dėkojame savanorei Jovitai Ventienei iš VšĮ „Prirašytos rankos“, kuri  koordinuoja ir planuoja veiklas Panevėžio kalėjime, prisideda prie kalinčių moterų resocializacijos, gerina jų psichologinę ir emocinę būseną. 


2.  Verslo indėlis į visuomenę – „Už socialinės atsakomybės įgyvendinimą per savanorystę“ dėkojame įmonei „Oxylabs“, kuri Aplinkos apsaugos departamentui neatlygintinai sukūrė sprendimą, padėsiantį Lietuvos interneto svetainėse surinkti skelbimus apie galimai  neteisėtai teikiamas paslaugas ir parduodamas prekes, kad pažeidėjai būtų pagauti greičiau. 


3. Organizacija, puoselėjanti savanorystės kultūrą – „Už sistemingą ir metodišką darbą, įtraukiant visuomenę į savanorystę“ dėkojame VšĮ „Namai visiems“. Tai organizacija veikianti Šakiuose, ypatingą dėmesį skiria  vietos žmonių socialinei gerovei ir sudaro patrauklias galimybes norintiems savanoriauti mažame Lietuvos miestelyje. 


Dėkojame „SAVA Visiems“ savanorei Ievai Rukavičiūtei, kurios pavyzdys  įkvepia ir skatina prie savanorystės veiklų prisijungti ir jos kolegas iš įmonės „Cognizant“.  

Sausis 1 2024
MG 5452
MG 5485
MG 5663 1
MG 6126 1
MG 6159 1
MG 6171 1
MG 6238 1
MG 6281 1
MG 6333
MG 6261
MG 6214 1
MG 5701 1
MG 5712 1
MG 5753 1
MG 6110 1
Vizualas komisija
Dėkojame visiems pateikusiems nominacijas, nugalėtojus rinko nepriklausoma komisija.

Diskusija “Ryšių kūrimas ir stiprinimas per savanorystę”

 

Renginio metu su verslo bei visuomeninių organizacijų atstovais diskutavome, kaip savanorystė padeda stiprinti ryšius bendruomenėse, skatinti savanorių įsitraukimą Lietuvos regionuose per savanoriškas veiklas, o taip pat – mažinti atskirtį bei skatinti ryšius tarp įvairių visuomenės grupių. Diskusiją vedė dr. Neringa Kurapkaitienė, Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto lektorė, savanorystės konsultantė bei supervizorė.  Diskusijoje dalyvavo ministrė Monika Navickienė, Nacionalinės NVO koalicijos vadovė Gaja Šavelė, Swedbank socialinių iniciatyvų vadovas Ernestas Ramonas ir VšĮ „Namai Visiems“ įkūrėja Giedre Šedberienė.

MG 5396 1
MG 6384 1
Tado Rimgailos koncertas: gerai žinomas atlikėjas , renginių vedėjas ir šokėjas, renginio metu sukūrė šventinę nuotaiką!

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!