VšĮ „SAVA Visiems” tapo tarptautinio tinklo „Points of Light” dalimi

VšĮ „SAVA Visiems” šį pavasarį prisijungė prie pasaulinio nevyriausybinių organizacijų tinklo „Points of Light”, veikiančio daugiau nei 30-yje šalių. Šiuo metu mūsų organizacija – vienintelė Lietuvoje, priklausanti šiam globaliam judėjimui. 

 

Partnerystė su „Points of Lights” mums yra svarbus žingsnis, padėsiantis skleisti savanorystės kultūrą Lietuvoje, dalinantis geriausiomis pasaulinėmis praktikomis su verslo ir nevyriausybiniu sektoriais, organizuojant su savanoryste susijusias iniciatyvas bei edukuojant visuomenę. 

 

Apie „Points of Light”

 

„Points of Light“ yra ne pelno siekianti organizacija, įkurta 1990 metais buvusio JAV prezidento George H. W. Busho. Organizacija aktyviai bendradarbiauja su verslais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir savanoriais, siekdama skatinti savanorišką veiklą ir pilietiškumą pasaulyje. „Points of Light“ teikia išteklius, mokymus bei organizuoja konferencijas tiek individualiems asmenims, tiek organizacijoms, kurios veikia savanorystės srityje, siekdamos sukurti teigiamą pokytį visuomenėje. 

 

„SAVA Visiems” ir „Points of Light”

 

Prisijungusi prie šio pasaulinio tinklo, „SAVA Visiems” gavo puikią galimybę plėtoti glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis organizacijomis tiek savo šalyje, tiek ir už jos ribų, megzti partnerystes su verslo įmonėmis ir savanoriais, jog ir toliau sėkmingai kurtų palankias sąlygas kiekvienam visuomenės nariui, norinčiam savanoriauti. 

 

Mes kviečiame nevyriausybines organizacijas, verslus ir pavienius asmenis dalyvauti mūsų renginiuose bei savanorystės iniciatyvose, taip prisijungiant prie mūsų siekio auginant piliečių sąmoningumą bei įsitraukimą į savanoriškas veiklas.

 

Visus, norinčius susipažinti su mūsų veikla, skatiname registruotis www.savaplatforma.lt arba mums parašyti info@savaplatforma.lt. 

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!