johannes-plenio-RwHv7LgeC7s-unsplash
Johannes Plenio

Prisijunkite prie SAVAnorystės mėnesio!

SAVAnorystės mėnuo…kas tai?

Jau antrą kartą šiais metais SAVA platforma organizuoja Savanorystės mėnesį kartu su partneriais. Pirmasis Savanorystės mėnuo įvyko gegužę kartu su Danske Bank, kuomet sulaukėme nemažai susidomėjimo iš įmonės darbuotojų savanoriauti ir atliepti NVO poreikius. Šį pusmetį inicijuojame Savanorystės mėnesį kartu su Naturalit projektu, kviesdami įmones ir parkus bendradarbiauti kartu gražinant Lietuvą. Tai iniciatyva, kuria norime paskatinti įmonių darbuotojus aktyviai savanoriauti ir sukurti pokytį savo įmonėje ir  bendruomenėje.

naturalit

Kaip galite dalyvauti?

 

Prisijungti prie SAVAnorystės mėnesio yra paprasta! Užsiregistravę SAVA platformoje rinkitės veiklas kalendoriuje (konkrečiomis dienomis) arba Artimiausios veiklos pasirinkite #Savanorystėsmėnuo žyma pažymėtas veiklas. Dėl patogumo, registruokite savo komandą visus kartu į pasirinktą veiklą (nebūtina atskirų narių registracija).

Taip pat veiklas galite matyti žemiau

Iki savanorystės mėnesio pradžios liko:

dienų
valandos
minučių
sekundžių

Nors šį spalį – Savanorystės mėnesį – kviečiame jungtis prie gamtos puoselėjimo veiklų, tačiau siūlome savanoriauti ir socialinėse veiklose, maisto rūšiavime ir atliepti kitokius NVO poreikius, kuriuos galite rasti SAVANORŠKŲ VEIKLŲ KALENDORIUJE. Jūsų patogumui užsiregistravus veiklą galite įsikelti tiesiai į savo Google ar Outlook kalendorius, kad būtų lengviau planuotis!

SAVA platforma organizuojamos kampanijos:

SAVA platforma siekia tiesti tiltus tarp NVO ir įmonių per savanorystę bei stiprinti abi puses dalyvaujančias platformoje, jog tiek NVO turėtų savanorių, kurie atlieptų jų poreikius, tiek įmonių savanoriai sukurtų poveikį, kuris yra įvairiapusiškai naudingas.

Organizuodami įvairias akcijas ir kampanijas su partneriais, įmonėmis ir NVO – mūsų tikslas skatinti savanorystę, skleisti žinią apie NVO daroma pokytį visuomenėje bei skatinti savanorystės kultūrą įmonėse. Šiais metais surengėme Savanorystės mėnesį ir Gerų darbų dieną bendradarbiaudami su Good Deeds Day organizacija ir penkiomis įmonėmis.

Džiaugiamės matydami vis daugiau įmonių prisijungiant prie savanorystės ir pasirenkant platformą!

SAVA platformą jau išbandė:

Kviečiame Jūsų įmonę išbandyti taip pat!

REGISTRUOKITĖS

info@savaplatforma.lt

(+370) 670 95 131.

Norėtumėte tapti SAVA platforma partneriu/e? Turite kitų klausimų? Parašykite mums!